+420 603 514 672 krejcir.jirka@seznam.cz
Ostatní stavby

Montáž krovů

Výroba každého krovu je zahájena v naší výrobní hale, kde si použité dřevo stabilně zachovává své hodnoty. Krov v naší výrobní hale pečlivě připraven pro následnou montáž na stavbě. Výhodou takto připraveného krovu je přesnost a kvalita montáže a rychlý termín realizace.

Pokládka krytin

Našim zákazníkům poskytujeme odbornou pomoc při výběru odpovídající střešní krytiny, tak aby střecha nebyla příliš přetížená nevhodnou váhovou kategorií a navíc aby druh, užitné vlastnosti, povrchová úprava a barva krytiny korespondovali s prostředím. Naše zkušenosti se odvíjí od používání pálených tašek různých tvarů a typů, přes betonovou nebo plechovou krytinu, asfaltový šindel, modifikované asfaltové pásy, cembrit, beternit a další v současné době běžně používané materiály.

Kompletní realizace střechy

Jsme schopni zrealizovat jakoukoliv střechu dle přání a požadavků investora (v souladu s dodržením norem a podmínek stavebního zákona). Pro zájemce o realizaci střechy zajišťujeme odborné konzultace, zaměření střech a zpracování předběžných rozpočtů.

Ostatní stavby

Přístřešky

Realizujeme výrobu a montáž jakýchkoli dřevěných přístřešků, krytých stání, …. Díky flexibilní technologii v naší výrobní hale Vám dokážeme zrealizovat i Vaše vlastní projekty.

Pergoly

Realizujeme výrobu a montáž dřevěných pergol, přístřešků, altánků, kde je kladen důraz na dokonalé opracování materiálu a precizní montáž. Díky flexibilní technologii v naší výrobní hale Vám dokážeme zrealizovat i Vaše vlastní projekty.

Zahradní domky

Zahradní domečky, domácí dětské domečky, drobné dřevěné stavby Vám dle Vašich požadavků vyrobíme. Na Vaše přání jsme schopni je i u Vás smontovat. Díky flexibilní technologii v naší výrobní hale Vám dokážeme zrealizovat i Vaše vlastní projekty.

Typové rodinné domy

Ostatní stavby

Moderní bungalov svou dispozicí a praktickým uspořádáním patří mezi nejoblíbenější dřevostavby.

Individuální projekty

Ostatní stavby

Vedle výběru z typizovaných projektů domů realizujeme stavby podle jiných projektů a návrhů.

Ostatní stavby

Ostatní stavby

Realizujeme výrobu a montáž jakýchkoli dřevěných přístřešků, krytých stání.

Foukané izolace

Ostatní stavby

Nově vám nabízíme realizaci foukané tepelné a zvukové izolace, šetří přírodní zdroje, energii a životní prostředí.